Osoblažská Dopravní Společnost, s.r.o.

Opavská 57, 794 01 Krnov, Česká republika, IČ: 48392219, DIČ: CZ48392219, e-mail: osoblazka@seznam.cz, web: www.osoblazka.cz


Osoblažská Dopravní Společnost, s.r.o.

Soubory s jízdními řády Osoblažské dopravní společnosti

Soubor s ZIP jízdním řádem do mobilu JAD,JAR

Instalace a spuštění

Před použitím je nutné program nainstalovat do telefonu. Každý program pro mobilní Javu je uložen v jednom souboru s příponou JAR. Některé telefonu mohou požadovat ještě soubor s příponou JAD, který obsahuje stručné informace o programu. Ze stránek si stáhněte ZIP soubor obsahující jízdní řády požadovaného města. Tento soubor rozbalte do počítače. Pak postupujte podle uživatelské příručky vašeho telefonu. Instalační proces většinou spočívá ve zkopírování JAD a JAR souborů z počítače do telefonu (přes kabel, bluetooth, infraport nebo paměťovou kartu).

 

 

www.mhdvmobilu.cz/

MHD v mobilu

Aplikace MHD v mobilu umí zobrazovat offline (bez nutnosti připojení) jízdní řády MHD na obrazovce mobilního telefonu. Aplikaci pro konkrétní město je možné stáhnout z těchto stránek zdarma. Více informací o aplikaci.

Instalace aplikace

Pro instalaci do telefonu máte dvě možnosti:

  • Z těchto stránek si stáhnete archiv obsahující aplikaci do počítače. Archiv obsahuje dva soubory - s příponou jar a jad. Soubor s příponou jar poté přenesete do telefonu. Některé telefony mohou vyžadovat přenos i souboru jad. Pro přenos použijete kabel, bluetooth nebo paměťovou kartu.
  • V telefonu otevřete stránku http://www.mhdvmobilu.cz/m a odtud si stáhnete jar soubor s aplikací přímo do telefonu. Musíte mít správně nastavené datové připojení v telefonu. Některé telefony mohou vyžadovat stažení souboru jad, pak stáhnete soubor jad. Pokud váš telefon neumí zobrazovat jednoduché html stránky, otevřete v telefonu adresu http://www.mhdvmobilu.cz/wap - zde jsou wapové stránky, které by měl zvládnout každý telefon.
  • Pokud se vám nepodaří aplikaci stáhnout a nainstalovat, můžete se podívat do fóra, zda zde nejsou uvedeny nějaké doplňující informace o vašem modelu. Pokud ne, zkuste zde založit nové téma pro váš model.

 

Novinky

 

           

Kontakt

Osoblažská Dopravní Společnost, s.r.o.,  Opavská 57, 794 01 KRNOV, Jednatel: Jiří Zedek, tel: +420 724 607 407, mail : j.zedek@osoblazka.cz, tel: +420 554 612 206, fax: +420 554 645 450

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies